• خدمات تحقیق و پژوهش اینترنتی مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24آیا در شرف نگارش مقاله دانشگاهی خود هستید و نیاز به اطلاعات علمی دارید؟
  • آیا زمان کوتاه باقیمانده تا تحویل پروژه پایانی یا پایان نامه دانشگاهی شما را مضطرب و درمانده کرده است؟
  • آیا یافتن اطلاعات لازم برای پروژه کلاسی دانشگاه برای شما غیر ممکن شده است؟
  • آیا به علت عدم تسلط کافی بر زبان های بین المللی قادر به یافتن اطلاعات مورد نظرتان نیستید؟
  • آیا به دنبال واردات محصول یا کالا یا خدمات خاصی از خارج از کشور بوده، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟
  • آیا مرور و مطالعه حجم وسیع اطلاعات موجود در سایت های اینترنتی و مقالات برای پیدا کردن مطلب مناسب کار یا موضوع مورد تحقیقتان شما را دچار مشکل کرده است؟

راه آسانتری نیز وجود دارد!

شما می توانید با استفاده از مهارت و تجربه مرکزی حرفه ای، در زمانی اندک اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت حاضر و آماده دریافت نموده و آنها را مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل قرار دهید.

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، با استفاده از تکنیک های پیشرفته تحقیق و جستجو، مطالب و محتوای مورد نیاز شما را از سرتاسر شبکه جهانی اینترنت و پایگاه های دانش معتبر یافته و در کوتاه ترین زمان ممکن، آماده تحویل می نماید.

جالب شد! شیوه کار چگونه است؟

شیوه کار بسیار ساده و آسان است. برای استفاده از خدمات تحقیق و پژوهش اینترنتی مرکز Trans24 کافیست:

  • با در دست داشتن سرنخ هایی از موضوع تحقیق (شامل کلید واژه های مهم، عنوان دقیق موضوع، شرح موضوع) نسبت به تکمیل فرم درخواست سفارش خدمات تحقیق و پژوهش اینترنتی اقدام نموده و منتظر پاسخ کارشناسان ما بمانید.
  • پس از بررسی درخواست شما، کارشناسان ما نسبت به جستجوی اولیه درخواست شما اقدام نموده و موضوع تحقیق را امکان سنجی می نمایند.
  • پس از حصول اطمینان از وجود محتوا و مقالات مورد درخواست، بسته به سفارش شما، برآورد هزینه و زمانبندی تحویل پروژه برای شما ارسال خواهد گردید. در این مرحله لازم است هزینه پروژه را واریز نموده و فیش پرداختی را ثبت نمائید.
  • پس از تائید پرداخت و صدور رسید الکترونیکی توسط واحد امور مالی ما، تحقیق جامع و کامل بر طبق درخواست شما انجام شده و نتایج تحقیق در قالب الکترونیکی به ایمیل شما ارسال خواهند شد.
  • کار اینجا تمام نمی شود! از آنجایی که اغلب متون روز به زبان انگلیسی می باشند، در صورت تمایل می توانید نسبت به ترجمه متون انتخابی توسط مرکز مترجمین ما اقدام نمائید. برای این کار کافیست متون ترجمه را انتخاب نموده و سفارش ترجمه خود را ثبت نمائید. سایر مراحل ترجمه در نامه های مربوطه به اطلاعتان خواهد رسید.

تحقیق و پژوهش اینترنتی چقدر هزینه دارد؟

هزینه خدمات تحقیق و پژوهش اینترنتی به شرح جدول ذیل می باشد:

نوع تعرفه: صفحه ای

واحد تعرفه: تومان

ردیفعنوانتوضیحاتتعرفه عادیتعرفه فوری
1متون عمومیتاریخچه، داستان، اطلاعات عمومی، خبر500900
2متون تخصصیدروس و موضوعات تخصصی، مقالات علمی تخصصی، آموزش های تخصصی6001080
3کتاب الکترونیکی (eBook)جستجو به دنبال کتاب با موضوع یا عنوان خاصپس از ثبت سفارش مشخص می گردد.پس از ثبت سفارش مشخص می گردد.

[hr_dotted]

گام بعدی چیست؟

[btn link=”https://www.itrans24.com/order.html” color=”forestGreen” size=”size-l”]سفارش خدمات تحقیق و پژوهش اینترنتی[/btn]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *