خدمات نگارش توصیه نامه Recommendation Letter

نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter)

در دنیای سریع و پرمشغله امروز، تصاحب کرسی های نادر و مهم در دانشگاه های معتبر و شرکت ها و سازمان های اقتصادی و حرفه ای، کاری تخصصی و ظریف به شمار می آید. یک جمله خوب و تأثیرگذار، سرنوشت شما را دگرگون خواهد کرد. در عین حال، ممکن است یک جمله، فرصتی یکباره را از شما بگیرد.

در چنین شرایطی، و با روند رو به گسترش تقاضا برای ادامه تحصیل و کار، نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter) برای یک دانشجو یا فرد جویای کار افتخاریست. توصیه نامه نشان دهنده تعهد و تعلق خاطر شما به آینده دانشجو بوده، و این برای ایشان معنی و مفهوم خاصی دارد. با نگارش توصیه نامه، شما تغییر در زندگی او ایجاد می کنید. توصیه نامه اغلب آخرین لطفی است که یک استاد یا کارفرما در حق دانشجو یا کارمند خود می کند، چراکه پس از دریافت آن، آنها در پی دستیابی به قله های پیشرفت تحصیلی و حرفه ای خواهند بود. پس بیایید و توصیه نامه ای ممتاز و متمایز به آنها ارائه نموده و تأثیر و نفوذ خود در قلب آنها را جاودانه کنید.

چرا مشاوره و خدمات حرفه ای؟

توصیه نامه می تواند برای یک دانشجوی متقاضی پذیرش در مقاطع بالاتر دانشگاهی، معجزه کند. شاید چیزهای خوب زیادی برای گفتن درباره ایشان داشته باشید، اما نتوانید کلمات را به شیوه ای مناسب و گیرا در کنار یکدیگر قرار دهید. در اینصورت، زحمت شما و فرصت دانشجو یا متقاضی کار هدر می رود. توصیه نامه یکی از مهم ترین بخش های فرآیند درخواست پذیرش تحصیلی یا حرفه ای (کاری) است. هر دانشجو می تواند حرف های خیلی خوبی درباره خود بزند، اما زمانی که افراد دیگری این هوشمندی و قابلیت ها را تصدیق کنند، این امر تأثیر شگرفی بر کمیته پذیرش خواهد گذاشت. با این همه مسئولیت خطیر بر دوش خود، قطعاً نمی خواهید توصیه نامه را به بخت و اقبال بسپارید. استفاده از خدمات حرفه ای نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter) مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 می تواند توصیه نامه ای ممتاز و مایه افتخار در دستان دانشجو یا کارمند شما قرار دهد.

خدمات نگارش توصیه نامه برای چه کسانی است؟

این خدمات مناسب اساتید دانشگاه، دانشجویان، و کارفرمایان و کارجویان می باشد. از آنجایی که در اغلب موارد اساتید دانشگاه فرصت نگارش توصیه نامه برای دانشجویان خود را ندارند، توصیه می شود دانشجویان متن توصیه نامه را آماده نموده و پس از آماده سازی آن و قبل از امضا توسط استاد مورد نظر، محتوای آنرا با ایشان در میان بگذارند تا مطالب مندرج با واقعیات و نقطه نظرات ایشان مطابقت و سازگاری داشته باشد.

شرح خدمات و تعرفه نگارش توصیه نامه

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، خدمات مشاوره و نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter) را در سه سطح ارائه می نماید:

  • نگارش توصیه نامه: تکمیل فرم پرسشنامه نگارش توصیه نامه توسط متقاضی و نگارش، ویراستاری، و ترجمه و ارائه نسخه نهایی توصیه نامه توسط مرکز Trans24
  • مشاوره نگارش توصیه نامه: ارائه مشاوره تلفنی در رابطه با نگارش توصیه نامه
  • تحلیل و ویراستاری توصیه نامه از پیش نوشته شده توسط متقاضی

هزینه خدمات یاد شده به شرح ذیل می باشد:

واحد: تومان

عنوان خدماتقیمتمدت پروژه
نگارش توصیه نامه آکادمیک (توصیه نامه تحصیلی)عادی: 150,000 تومان
فوری: 300,000 تومان
عادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
نگارش توصیه نامه بورسیه تحصیلیعادی: 200,000 تومان
فوری: 400,000 تومان
عادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
نگارش توصیه نامه کاریعادی: 150,000 تومان
فوری: 300,000 تومان
عادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
نگارش جاب آفر (Job Offer)، نامه گواهی شغلی، اعلام نیاز شرکتی (ویژه سفارت)عادی: 300,000 تومان
فوری: 600,000 تومان
عادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
تحلیل، ویرایش و بهینه سازی توصیه نامهعادی: 75,000 تومان
فوری: 150,000 تومان
عادی: 3 روز کاری
فوری: 1 روز کاری

فرآیند خدمات نگارش توصیه نامه

  1. تکمیل فرم سفارش
  2. پرداخت هزینه خدمات درخواستی و ثبت فیش پرداختی
  3. انجام سفارش طبق برنامه زمانبندی
  4. ارسال فایل توصیه نامه و انجام بازنگری (در صورت لزوم)

تعهد کیفی ما

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، مجموعه ای متعهد به کار و مشتریان خود است. ما اهمیت نگارش یک توصیه نامه تأثیرگذار را درک کرده و می دانیم که نگارش چنین نامه ای کار چندان آسانی نیست. زمانیکه اقدام به سفارش خدمات نگارش توصیه نامه می نمائید، مرکز Trans24 تعهد می نماید بهترین سطح و کیفیت خدمات را همانند سایر خدمات متمایز خود، به شما ارائه نماید. در همین راستا، مرکز مشاورین و کارشناسان خبره Trans24، راهنمایی های لازم برای نگارش توصیه نامه مخصوص شما یا دانشجویتان را ارائه نموده و تا زمان حصول توصیه نامه مورد رضایت شما همراهتان هستند.

وقت را از دست ندهید!

ما در مرکز Trans24 درک بسیار خوبی از فرآیند نگارش توصیه نامه ممتاز داریم. همچنین می دانیم که کمیته های پذیرش به دنبال چه مطالب و عناوینی در توصیه نامه های متقاضیان هستند. ما تمام تجربه و مهارت مورد نیاز برای ارائه بهترین توصیه نامه ممکن برای شما را در اختیار داریم. لذا هیچ جای نگرانی نیست! چراکه ضمانت بازنگری نامحدود توصیه نامه شما، متضمن بهترین کیفیت خدمات نگارش توصیه نامه توسط مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 در ایران می باشد.

[hr_dotted]

گام بعدی چیست؟

سفارش خدمات نگارش توصیه نامه Recommendation Letter[btn link=”http://www.itrans24.com/order.html” color=”forestGreen” size=”size-l”]سفارش خدمات نگارش توصیه نامه[/btn]

1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *