نگارش توصیه نامه

Recommendation Letter, Recom
نگارش توصیه نامه تحصیلی، توصیه نامه بورسیه تحصیلی، و توصیه نامه کاری

در دنیای سریع و پرمشغله امروز، تصاحب کرسی های نادر و مهم در دانشگاه های معتبر و شرکت ها و سازمان های اقتصادی و حرفه ای، کاری تخصصی و ظریف به شمار می آید. یک جمله خوب و تأثیرگذار، سرنوشت شما را دگرگون خواهد کرد. در عین حال، ممکن است یک جمله، فرصتی یکباره را از شما بگیرد.

در چنین شرایطی، و با روند رو به گسترش تقاضا برای ادامه تحصیل و کار، نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter) برای یک دانشجو یا فرد جویای کار افتخاریست. توصیه نامه نشان دهنده تعهد و تعلق خاطر شما به آینده دانشجو بوده، و این برای ایشان معنی و مفهوم خاصی دارد. با نگارش توصیه نامه، شما تغییر در زندگی او ایجاد می کنید. توصیه نامه اغلب آخرین لطفی است که یک استاد یا کارفرما در حق دانشجو یا کارمند خود می کند، چراکه پس از دریافت آن، آنها در پی دستیابی به قله های پیشرفت تحصیلی و حرفه ای خواهند بود. پس بیایید و توصیه نامه ای ممتاز و متمایز به آنها ارائه نموده و تأثیر و نفوذ خود در قلب آنها را جاودانه کنید.

برای نگارش توصیه نامه، به مشاوره حرفه ای نیاز دارید

توصیه نامه می تواند برای یک دانشجوی متقاضی پذیرش در مقاطع بالاتر دانشگاهی، معجزه کند. شاید چیزهای خوب زیادی برای گفتن درباره ایشان داشته باشید، اما نتوانید کلمات را به شیوه ای مناسب و گیرا در کنار یکدیگر قرار دهید. در اینصورت، زحمت شما و فرصت دانشجو یا متقاضی کار هدر می رود. توصیه نامه یکی از مهم ترین بخش های فرآیند درخواست پذیرش تحصیلی یا حرفه ای (کاری) است. هر دانشجو می تواند حرف های خیلی خوبی درباره خود بزند، اما زمانی که افراد دیگری این هوشمندی و قابلیت ها را تصدیق کنند، این امر تأثیر شگرفی بر کمیته پذیرش خواهد گذاشت. با این همه مسئولیت خطیر بر دوش خود، قطعاً نمی خواهید توصیه نامه را به بخت و اقبال بسپارید. استفاده از خدمات حرفه ای نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter) مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 می تواند توصیه نامه ای ممتاز و مایه افتخار در دستان دانشجو یا کارمند شما قرار دهد.

نگارش توصیه نامه برای چه کسانی است؟

این خدمات مناسب اساتید دانشگاه، دانشجویان، و کارفرمایان و کارجویان می باشد. از آنجایی که در اغلب موارد اساتید دانشگاه فرصت نگارش توصیه نامه برای دانشجویان خود را ندارند، توصیه می شود دانشجویان متن توصیه نامه را آماده نموده و پس از آماده سازی آن و قبل از امضا توسط استاد مورد نظر، محتوای آنرا با ایشان در میان بگذارند تا مطالب مندرج با واقعیات و نقطه نظرات ایشان مطابقت و سازگاری داشته باشد.

شرح خدمات و تعرفه نگارش توصیه نامه

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، خدمات مشاوره و نگارش توصیه نامه (Recommendation Letter) را در سه سطح ارائه می نماید:

 • نگارش توصیه نامه: تکمیل فرم پرسشنامه نگارش توصیه نامه توسط متقاضی و نگارش، ویراستاری، و ترجمه و ارائه نسخه نهایی توصیه نامه توسط مرکز Trans24
 • مشاوره نگارش توصیه نامه: ارائه مشاوره تلفنی در رابطه با نگارش توصیه نامه
 • تحلیل و ویراستاری توصیه نامه از پیش نوشته شده توسط متقاضی
 • نگارش توصیه نامه تحصیلی
 • نگارش یک عدد توصیه نامه تحصیلی به زبان انگلیسی با رعایت تمامی اصول حرفه ای نگارش. مدت زمان نگارش در حالت عادی 7 روز کاری می باشد.
 • 700,000 تومان
 • نگارش توصیه نامه کاری
 • نگارش یک عدد توصیه نامه کاری از طرف کارفرمای شما که دربرگیرنده تمامی ریزه کاری ها و نکات لازم برای نگارش یک توصیه نامه کاری حرفه ای است. مدت زمان نگارش در حالت عادی 7 روز کاری می باشد.
 • 700,000 تومان
 • نگارش توصیه نامه بورسیه تحصیلی
 • نگارش یک عدد توصیه نامه مختص دریافت بورسیه تحصیلی به زبان انگلیسی که در آن به طور ویژه به دلایل توصیه کننده به توصیه دانشجو برای دریافت بورسیه تحصیلی یا فاند پژوهشی اشاره می شود. مدت زمان نگارش در حالت عادی 7 روز کاری می باشد.
 • 1,000,000 تومان