طراحی و تولید اسلایدهای PowerPoint

خدمات طراحی تهیه و تولید اسلایدهای PowerPointتاکنون برایتان پیش آمده است که ارائه کلاسی یا سمینار بسیار مهمی در طول تحصیلتان داشته باشید؟ اگر با این موضوع مواجه شده باشید، بی شک نیاز به یک فایل پاورپوینت را برای ارائه حس کرده‌اید. یکی از فاکتورهای ارائه موفق و جذاب، علاوه بر قدرت بیان خوب، داشتن اسلایدهای جذاب و گیراست تا مخاطب شما را با کنفرانس و ارائه شما درگیر کند.

یکی دیگر از مواردی که نیاز به داشتن یک فایل پاورپوینت در آن حس می شود، جلسه دفاع از پایان نامه دانشگاهی است. بی شک روزهای پایانی که به تاریخ دفاع شما نزدیک می شود، پر استرس ترین روزهای زندگتین است و یکی از دغدغه های شما برای روز دفاع، تهیه و طراحی پاورپوینت از پایان نامه است در هیمن راستا مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 افتخار دارد در راستای پاسخگویی به تقاضای مشتریان عزیز، به ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه و شرکت های تجاری، خدمات طراحی و تولید اسلایدهای PowerPoint را به کلیه هم میهنان عزیز داخل و خارج از کشور ارائه نماید.

خدمات طراحی و تولید اسلایدهای PowerPoint به صورت سفارشی‌سازی شده (Customized) بر مبنای درخواست و نیاز مشتریان عزیز ارائه می گردد.

برای سفارش خدمات طراحی و تولید اسلاید، کافیست فرم سفارش ذیل را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمائید.

اقدامات قبل از سفارش

فقط کافیست شما محتوای خود را در یک فایل word کپی کنید. برای اینکار محتوای هر اسلاید را در یک صفحه از فایل word کپی کنید. برای مثال اگر 30 اسلاید نیاز دارید، می بایست محتوای شما در 30 صفحه word کپی شده باشد (هر صفحه برای یک اسلاید). در صورتیکه تصویر مشخصی برای اسلاید خود دارید در همان صفحه برای ما کپی کنید، در غیر اینصورت انتخاب تصویر را به عهده ما بگذارید.

تعرفه خدمات طراحی و تولید اسلایدهای PowerPoint

تعرفه محاسبه هزینه خدمات طراحی و تولید اسلایدهای PowerPoint بر مبنای تعداد اسلایدهای درخواستی می‌باشد.

لازم به ذکر است، پیش نیاز سفارش خدمات طراحی و تولید اسلایدهای PowerPoint مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، ارائه متن مربوطه به صورت تایپ شده (فایل Word) به همراه تصاویر (در صورت وجود) در هنگام سفارش است.

فوریت سفارشزمان تحویلاسلاید ثابتاسلاید با جلوه های ویژه (Transition)
عادی3 الی 7 روز کاری10002000
فوری1 الی 2 روز کاری17003400
نمونه کار

شما در زیر می توانید قبل از اقدام به سفارش طراحی اسلاید برخی از نمونه کارهای مرکز را به صورت فایل ویدئویی که از اسلایدهای طراحی شده ضبط شده است تماشا کنید