تبریک نوروز باستانی ۱۳۹۲

تبریک نوروز باستانی ۱۳۹۲

با عرض سلام و ادب خدمت مشتریان و همکاران گرامی مرکز Trans24

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.

وظیفه خود دیدیم چند خطی کوتاه را خطاب به مشتریان وفادار و همکاران دلسوز مرکز به رشته تحریر درآوریم.

پس از گذر یک سال و چهارماه از فعالیت های شبانه روزی این مرکز با نام و نشان تجاری Trans24، بی تردید با توجه به مشکلات اقتصادی فراوانی که در سال جاری برای تمامی بنگاه های اقتصادی خرد و کلان کشور چه در عرصه تولید و تجارت و چه در عرصه خدمات، پیش آمده بود، با لطف و عنایت خداوند و حمایت بی دریغ شما مشتریان وفادار و همکاران دلسوز مجموعه امسال را پشت سرگذاشتیم و اهداف سال ۱۳۹۱ مرکز را به سر مقصد منظور رساندیم و وظیفه خود دیدیم که از تمام مشتریان وفادار و همکاران دلسوز این مرکز کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم. امید است که در سال جدید نیز با همکاری دلسوزانه همکاران گرامی و حمایت های روز افزون مشتریان وفادار این مرکز، به اهداف سال ۱۳۹۲ مرکز نائل شویم.

مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 به عنوان یک فعال اقتصادی در عرصه خدمات ترجمه و نگارش محتوا در سراسر ایران مطرح و مشغول به فعالیت و اشتغال زایی می باشد و یکی از مهم ترین اهداف مدیران مرکز، ایجاد بستر مناسب برای اشتغال زایی و کارآفرینی هرچه بیشتر در عرصه ترجمه و نگارش محتوا می باشد که امید است به لطف خداوند متعال این هدف به همراه سایر اهداف سال ۱۳۹۲ مرکز محقق گردد.

این مرکز از آغاز فعالیت خود اهداف شفاف و مشخصی همچون کارآفرینی و ایجاد کسب و کار، ارتقا کیفیت خدمات در بازار داخل و خارج و رضایتمندی مشتریان از خدمات ارائه شده داشته است که تحقق آنها همواره با اراده و تلاش شبانه روزی مدیران و همکاران دلسوز مرکز میسر گردیده است.

در پایان، مدیران مجموعه ضمن تبریک مجدد نوروز باستانی خدمت همکاران و مشتریان گرامی مرکز، سالی سرشار از برکت، سلامت، موفقیت و کامیابی روزافزون را برایتان آرزومندند. امیدواریم که مشتریان محترم مجموعه با حمایت گرمشان و همکاران عزیرمان با همت و پشتکارشان، در سال جدید همچون سال گذشته، ما را در خدمتگزاری بیشتر و بهتر یاری نمایند.

مدیریت مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24

بهار ۱۳۹۲

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *