نوشته‌ها

پرداخت آنلاین خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24

پرداخت آنلاین خدمات ترجمه و نگارش محتوی Trans24پرداخت آنلاین خدمات ترجمه و نگارش محتوا

امکان پرداخت آنلاین هزینه خدمات ترجمه و نگارش محتوی Trans24 فراهم شد.

به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند،

پس از عقد قرارداد با شرکت سامان سیستم، امکان پرداخت آنلاین با استفاده از کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب برای کلیه مشتریان گرامی برقرار گردید.

با فعال شدن این امکان، با استفاده از کارت بانکی و کد CVV2 و رمز دوم کارت، به درگاه پرداخت بانک متصل شده و پرداخت به صورت کاملاً آنلاین انجام می گردد.

در این روش پرداخت، پس از اتصال به درگاه پرداخت و واریز وجه، نیاز به ثبت فیش بانکی نیست.

همچنین امکان پرداخت از طریق تلفن همراه نیز به زودی فعال خواهد گردید تا مشتریان گرامی بتوانند از هر جای ایران و با در دست داشتن تلفن همراه خود و اطلاعات کارت بانکی، در محیطی امن از طریق تلفن همراه اقدام به پرداخت صورتحساب خود نمایند.

درگاه پرداخت آنلاین

درگاه پرداخت آنلاین شتاب راه اندازی می شود

پذیرش کلیه کارت های بانکی در درگاه پرداخت آنلاین

به اطلاع کلیه مشتریان مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 می‌رساند، در راستای گسترش خدمات به مشتریان و تسهیل در فرآیند امور مالی، سامانه پرداخت آنلاین با قابلیت پذیرش کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب هم‌زمان با راه‌اندازی نسخه جدید سایت مرکز به بهره‌برداری خواهد رسید. کلیه مشتریان دارای کارت بانکی معتبر با رمز دوم پویا می توانند از درگاه پرداخت آنلاین ترنس۲۴ برای پرداخت وجه سفارش خود اقدام نمایند. در حال حاضر کارمزد ۱% برای استفاده از این درگاه توسط شرکت ارائه کننده خدمات در نظر گرفته شده که این کارمزد به صورتحساب پرداختی مشتریان عزیز اضافه می گردد.

بنا به اعلام روابط عمومی مرکز، زمان شروع به کار درگاه پرداخت آنلاین اوایل آبان‌ماه سال جاری می‌باشد.