نوشته‌ها

تمدید مهلت ثبت نام آزمون نوبت پنجم

تاریخ آزمون مترجمین و ویراستاران (آذر ۹۴)

بدینوسیله به اطلاع کلیه همکاران مترجم و ویراستار می رساند، تاریخ آزمون مترجمین و ویراستاران مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای ترنس۲۴ به ترتیب پنجشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۴ و پنجشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۰ می‌باشد.

شایان ذکر است، تنها نتایج آزمون افرادی در جدول زیر درج شده که حداقل در یکی از آزمون ها، در یکی از رتبه بندی ها قرار گرفته باشند. افرادی که کد داوطلبی آنها  در جدول ذیل درج نشده است، در آزمون پذیرفته نشده اند و امیدواریم بتوانند با تلاش بیشتر در آزمون های بعدی مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 شرکت کرده و حائز رتبه همکاری با این مجموعه گردند.

با آرزوی موفقیت برای همکاران جدیدمان و امید به فعالیت و همکاری های روزافزون

اطلاعات بیشتر

آزمون‌های هماهنگ

مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای ترنس۲۴

استخدام مترجم و ویراستار در سراسر کشور

استخدام مترجم و ویراستار در سراسر کشور

بدینوسیله به اطلاع می رساند مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 با هدف توسعه کادر مترجمین همکار خود، اقدام به جذب مترجم در قالب همکاری پروژه ای در سراسر کشور می نماید.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ضمن مطالعه شرایط و ضوابط همکاری، برای آزمون غیرحضوری ثبت نام نمایند. استخدام مترجم به صورت پروژه ای بوده و کلیه مترجمین همکاری می توانند با رعایت شرایط و ضوابط همکاری، مبادرت به همکاری در زمینه های ترجمه مقاله، ترجمه متن، ویرایش متن، ویرایش مقاله ISI نمایند. فرآیند پذیرش مترجم به شیوه آزمون غیرحضوری بوده که همکاران در بازه زمانی اعلام شده در ایمیل آزمون موظف به انجام و تحویل آزمون خواهند بود.

واحد آزمون

 

جذب مترجم با تجربه در ترنس۲۴ (شهریور ۱۳۹۲)

جذب مترجم همکار در سراسر کشور

بدینوسیله از کلیه مترجمین علاقمند به همکاری با مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 دعوت می گردد پس از مطالعه شرایط و ضوابط همکاری، برای ثبت نام در آزمون جذب مترجم (فقط ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی) ثبت نام نمایند. گفتنی است هیچگونه محدودیت سنی و جغرافیایی برای همکاری با این مرکز وجود نداشته و مترجمین همکار می توانند با داشتن یک دستگاه رایانه و اتصال اینترنت پرسرعت از سراسر کشور با این مرکز همکاری نمایند. همکاری به صورت غیرحضوری و پروژه ای بوده و تسویه حساب مالی طبق شرایط و ضوابط همکاری انجام خواهد گردید.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر، شرایط و ضوابط همکاری را مطالعه فرمائید.

مهلت اعتبار آگهی: تا پایان روز ۱۵ شهریور ۱۳۹۲

نتایج آزمون جذب مترجمین و ویراستاران تخصصی خردادماه ۱۳۹۲

نتایج آزمون جذب مترجمین و ویراستاران تخصصی

به استحضار کلیه شرکت کنندگان در آزمون خرداد ۱۳۹۲ جذب مترجمین مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 می رساند، نتایج آزمون یاد شده به شرح ذیل اعلام می گردد.

توضیحات درباره اطلاعات جدول نتایج در ذیل آن درج شده اند.

شایان ذکر است، تنها نتایج آزمون افرادی در جدول زیر درج شده که حداقل در یکی از آزمون ها، در یکی از رتبه بندی ها قرار گرفته باشند. افرادی که کد داوطلبی آنها (کد ملی) در جدول ذیل درج نشده است، در آزمون پذیرفته نشده اند و امیدواریم بتوانند با تلاش بیشتر در آزمون های بعدی مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 شرکت کرده و حائز رتبه همکاری با این مجموعه گردند. ادامه مطلب

تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون نوبت پنجم

تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون نوبت پنجم

تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون نوبت پنجمبدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون نوبت پنجم جذب مترجمین همکار و آزمون نوبت اول جذب ویراستاران حرفه ای مقالات ISI می رساند، با توجه به درخواست مکرر داوطلبین شرکت در آزمون مبنی بر تمدید مهلت زمان ثبت نام آزمون، مهلت ثبت نام در آزمون ها تا پایان روز پنجشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ تمدید گردید. پیش تر زمان تمدید مهلت آزمون های یاد شده ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ اعلام شده بود، که بدین ترتیب، یک روز به زمان یاد شده اضافه گردیده است.

گفتنی است در آزمون نوبت پنجم جذب مترجمین همکار، ارزیابی مترجمین بر مبنای پارامترهای سیستم ارزیابی جدید ترجمه های مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 می باشد که پس از مطالعات علمی گسترده، به همت متخصصین این مرکز در سال جاری طراحی شده و نسخه پیشرفته آن در فاز دوم اتوماسیون سامانه آنلاین این مرکز رونمایی خواهد گردید.

لطفاً جهت اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون ها، به شرایط و ضوابط همکاری مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق، در پایین صفحه مربوطه روی دکمه ثبت نام آزمون کلیک نمائید.

واحد آزمون Trans24

 

برنامه زمانبندی ارسال محتوای آزمون

برنامه زمانبندی ارسال محتوای آزمون

برنامه زمانبندی ارسال محتوای آزمونبدینوسیله به استحضار کلیه داوطلبین آزمون سوم جذب مترجمین می رساند، محتوای آزمون جمعه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۱، از ساعت ۲۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ ارسال خواهد گردید.

لطفاً درصورتیکه پس از ساعت ۰۱:۰۰ بامداد مورخه شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱ هنوز محتوای آزمون خود را دریافت نکرده بودید، به پوشه Spam یا Junk Mail یا Bulk Email صندوق پست الکترونیک خود مراجعه نمائید. در چنین حالتی احتمالاً محتوای آزمون به اشتباه به عنوان Spam علامت زده شده باشد.

پس از دریافت ایمیل محتوای آزمون، روی لینک موجود در محتوای ایمیل کلیک کرده و فرم مربوطه را به منور دریافت محتوای آزمون تکمیل نمائید

واحد آزمون مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24

ثبت نام آزمون دوره سوم جذب مترجمین همکار

ثبت نام آزمون دوره سوم جذب مترجمین همکار

ثبت نام آزمون دوره سوم جذب مترجمین همکار

ثبت نام ثبت نام آزمون دوره سوم جذب مترجمین همکار مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 آغاز شد.

بنا به اعلام روابط عمومی مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24، این آزمون در تاریخ ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۱ همزمان در سراسر کشور و به صورت غیرحضوری مطابق با استاندارد آزمون های Trans24 برگزار خواهد شد. ثبت نام آنلاین آزمون از تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ آغاز شده و تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت نام | شرایط و ضوابط همکاری


خدمات ترجمه مقاله | خدمات نگارش محتوا | خدمات ویراستاری

اطلاعیه: فاز دوم جذب مترجم در سراسر کشور

اطلاعیه: فاز دوم جذب مترجم در سراسر کشوراطلاعیه: فاز دوم جذب مترجم در سراسر کشور

مدیر روابط عمومی مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 صبح روز ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ اعلام کرد، با توجه به نزدیک شدن به مرحله اول افزایش سفارشات ترجمه و نگارش محتوا در سال جاری، فاز دوم جذب مترجمین همکار در سه سطح مترجمی برنز، نقره ای و طلایی از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز خواهد شد. ادامه مطلب