خدمات نگارش CV و رزومه و نامه پوششی (Cover Letter)

خدمات نگارش CV و رزومه و نامه پوششی (Cover Letter)[box style=”1″]

لطفاً درصورتیکه تفاوت بین CV و رزومه را نمی دانید، برای انتخاب صحیح خدمات، ابتدا مقاله ما با عنوان “معرفی CV و رزومه و تفاوت‌ها و شباهت‌های بین آنها” را مطالعه فرمائید.

[btn link=”https://www.itrans24.com/409/cv-resume-differences.html” color=”forestGreen” size=”size-m”]مشاهده مطلب[/btn]

[/box]

CV یا Curriculum Vitae و رزومه از جمله مستنداتی هستند که به نحو چشمگیری مهارت ها و شایستگی های علمی و حرفه ای شما را برای اخذ پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی و کاریابی به نمایش می گذارند. نگارش صحیح رزومه و CV فرآیندی دقیق و زمان بر بوده و نیازمند تبحر و تسلط کافی در نگارش استاندارد و حرفه ای اینگونه متون می باشد.

Trans24 یکی از مجموعه های پیشرو در نگارش CV و رزومه در کشور به شمار می آید. کارشناسان ما با تکیه بر چندین سال تجربه تخصصی در نگارش رزومه و CV، و با تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی، و گذراندن دوره های مرتبط، آمادگی همه جانبه برای ارائه بهترین خدمات نگارش CV و رزومه را به مشتریان این پایگاه دارند.

از آنجایی که افراد، با سوابق و پیش زمینه های متفاوت اقدام به درخواست پذیرش در دانشگاه ها و کاریابی در شرکت ها و سازمان ها می نمایند، لذا CV و رزومه باید بر مبنای نیاز هر یک از این نوع افراد طراحی و نوشته شود.

بر همین اساس، خدمات نگارش CV و رزومه مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، افراد متقاضی این خدمات را به چهار قشر تقسیم بندی می نماید:

  • دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه متقاضی پذیرش در مقاطع بالاتر تحصیلات آکادمیک یا مشاغل دولتی
  • فارغ التحصیلان دانشگاه و مؤسسات آموزشی و فنی حرفه ای (فاقد سابقه کاری یا کمتر از دو سال سابقه کار و جویای کار)
  • افراد متخصص و باتجربه (با بیش از دو سال سابقه کاری)
  • مدیران میانی و مدیران ارشد

 دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه خواهان ادامه تحصیل

در فکر نگارش CV برای اخذ پذیرش در مقاطع بالاتر دانشگاهی هستید؟ مرکز متخصصین ما تاکنون موفق به نگارش CVو جلب توجه کمیته های پذیرش دانشگاه های خارجی و مدرسه های تجارت (Business Schools) معتبر برای دانشجویان، فارغ التحصیلان، و متقاضایان تحصیلات تکمیلی متعددی بوده است.

فارغ التحصیلان دانشگاه و مؤسسات آموزشی و فنی حرفه ای (تازه واردهای بازار کار)

یک CV و نامه پوششی (Cover Letter) حرفه ای می تواند پرونده شما را به برگزیده پرونده کاندیداها با پیش زمینه ها، تجربیات، و موفقیت های مشابه مبدل کند. حتی درصورتیکه فقط تجربه کارآموزی دارید، یک CV مناسب افراد تازه وارد می تواند شواهدی مبنی بر تعهد و قدرت شخصیت شما را به مدیر کارگزینی شرکت یا سازمان مورد نظر نشان دهد.

نگذارید CV شما نقطه ضعف شما در کاریابی باشد. متخصصین کارآزموده ما سوابق کاری، کارآموزی و تجربیات تحصیلی شما را به ارزش ها و شایستگی های قابل بازاریابی و درآمدزا تبدیل می کنند. خدمات نگارش CV و رزومه مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، CV و رزومه شما را ویترین موفقیت ها و توانایی های شما که منجر به کار و زندگی شغلی و تحصیلی موفقیت آمیز آینده شما خواهد شد، تبدیل خواهد کرد.

افراد متخصص و باتجربه

رقابت برای کسب کرسی موقعیت های شغلی حرفه ای می تواند بسیار سنگین باشد، و آنهایی که به مصاحبه دعوت می شوند، افرادی هستند با برانگیزنده ترین CV ها، رزومه ها، و نامه های پوششی (Cover Letter). شما به عنوان جویای کار، نیازمند CV ای هستید که با ارزش های مورد نظر شرکت یا سازمان نظیر تجربه، توانایی رهبری، و منش حرفه ای ارتباط برقرار کند و تبلور این شایستگی ها را در شما به نمایش بگذارد. متخصصین نگارش CV و رزومه مرکز Trans24، رزومه و CV شما را به صورت تک به تک با شما نوشته و بهینه سازی می کنند تا در نهایت بسته ای غیرقابل اجتناب برای ارائه به کارفرمایان فراهم آمده و حساب شما را از رقبا جدا کند.

مدیران ارشد

به هنگام گزینش نیرو برای تکمیل منصب های مدیریت ارشد، تمرکز مدیران کارگزینی بر روی تفکر رهبری پیش برنده، مهارت مدیریتی، و نتایج به اثبات رسیده می باشد. CV مدیریتی شما و نامه پوششی (Cover Letter) ضمیمه آن باید استدلال قوی مبنی بر شایستگی و لیاقت شما برای کسب موقعیت شغلی مورد نظر ارائه نماید. متخصصین نگارش CV و رزومه مرکز Trans24، رزومه و CV شما را به صورت تک به تک با شما نوشته و بهینه سازی می کنند تا در نهایت بسته ای غیرقابل اجتناب برای ارائه به کارفرمایان فراهم آمده و حساب شما را از رقبا جدا کند.

موفقیت شما در گروی ارائه بهینه شایستگی ها و مهارت هایتان است

خدمات نگارش CV و رزومه Trans24 می تواند خالق CV ارزنده و تأثیرگذار و زمینه ساز موفقیت و آینده تحصیلی و شغلی شما باشد.

کلیه رزومه ها و CVهای مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 از حیث کلیدواژه های به کار برده شده بهینه سازی شده و می توانند به خوبی در کاربردهای آنلاین و نیز برای مرور سریع کارفرمایان مورد استفاده قرار گیرد.

شما می توانید بسته به سطح تحصیلات، مهارت ها و حرفه خود و نیز مقصودتان از نگارش CV یا رزومه، دسته بندی خود را در بین متقاضیان انتخاب نمائید. بدین ترتیب، متخصصین ما با توجه به نوع و مقصود متقاضی، رزومه یا CV اختصاصی ویژه ایشان را تهیه و تدوین خواهند نمود.

گستره و تعرفه خدمات نگارش CV و نامه پوششی (Cover Letter)

[table “14” not found /]

فرآیند خدمات نگارش CV و رزومه

  1. ثبت سفارش و دریافت فرم پرسشنامه
  2. پرداخت هزینه خدمات و ثبت فیش پرداختی
  3. تکمیل فرم پرسشنامه و ارسال آن به مرکز Trans24
  4. ارسال پیش نویس فایل CV یا رزومه برای بررسی و انجام تغییرات قبل از انجام ترجمه و قالب بندی
  5. ترجمه و تحویل نسخه نهایی فایل CV یا رزومه به صورت تایپ شده (Word و PDF)

موفقیت و کسب مدارج و مقامات ممتاز شغلی و تحصیلی تصادفی نیست. زمان را از دست ندهید. همین الان خدمات نگارش CV و رزومه خود را سفارش دهید. این آغاز راه پیشرفت ضخصی و موفقیت بیشتر است.

[hr_dotted]

گام بعدی چیست؟

سفارش خدمات نگارش CV و رزومه و نامه پوششی (Cover Letter)

[btn link=”https://www.itrans24.com/order.html” color=”forestGreen” size=”size-l”]ثبت سفارش خدمات نگارش CV و رزومه[/btn]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *