جابجایی ایمیل سرور

به اطلاع مشتریان و همکاران عزیز می رساند،

به منظور ایجاد سرویس های پایدار مکاتبات ایمیلی حتی در زمان بروز مسائل فنی احتمالی سایت، در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ جابجایی برنامه ریزی شده ایمیل سرور به سرور مستقل از سایت انجام خواهد شد. لذا تا انجام پیکربندی جدید و جابجایی سرویس ها، ایجاد اختلال در دریافت و ارسال ایمیل محتمل می باشد. دز تلاشیم این فرآیند را به صورت شبانه انجام دهیم. با این حال، خواهشمند است در تاریخ سه شنبه ۲۵ خرداد و چهارشنبه ۲۶ خرداد برای برقراری ارتباطات ضروری از روش های دیگر شامل واتس اپ، تماس تلفنی، و فرم تماس با ما در ارتباط باشید. در این زمینه اطلاع رسانی پیامکی لازم به مشتریانی که سفارش فعال دارند انجام شده است.

واتس اپ: ۰۹۱۹۷۵۴۴۴۲۴

تلفن های تماس: ۶۶۵۷۲۲۳۸ تا ۴۰

حذف انگیزه نامه ویزای آلمان

مطابق با خبرهای واصله، با برونسپاری فرآیند پردازش مدارک ویزای دانشجویی آلمان به Visametric، اثری از Motivation Letter یا انگیزه نامه ویزای دانشجویی آلمان در مدارک درخواستی ویزای دانشجویی دیده نمی شود. در حالیکه گمانه زنی درباره تثبیت شرایط و مدارک مورد نیاز در هاله ای از ابهام است، به نظر می رسد متقاضیان جدید اخذ ویزای دانشجویی آلمان درباره محتوای Declaration of the Study Project یا بیانیه پروژه تحصیلی که باید به صورت دستنویس در محل Visametric تکمیل و امضاء شود دچار سردرگمی هستند، و به نوعی متقاضیان آغازین ورود به این مؤسسه تا پایدار شدن شرایط پردازش ویزا توسط مؤسسه یاد شده دوران چالش برانگیزی را پشت سر بگذارند. امیدواریم هرچه سریعتر محتوای فرم یاد شده مشخص شود تا دانشجویان محترم بتوانند با آمادگی قبلی در محل ویزامتریک حضور پیدا کرده و فرآیند صدور ویزای دانشجویی آنها تسهیل گردد.

ساعات فعالیت مرکز در ماه رمضان

ساعات کاری رمضان ۱۳۹۹: ۰۹:۰۰ تا ۱۵:۰۰

به اطلاع کلیه مشتریان و همکاران گرامی می رساند، ساعات کاری این مرکز در ماه رمضان ۱۳۹۹ از ساعت ۰۹:۰۰ صبح تا ۱۵:۰۰ در روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۰۹:۰۰ صبح تا ۱۳:۰۰ در روزهای پنجشنبه می باشد. در طول مدت ماه رمضان ۱۳۹۹، مشتریان و همکاران گرامی می توانند از طریق وب سایت، ایمیل، تلگرام، و واتس اپ با ما در ارتباط باشند.

شیوه اراه خدمات در این ماه مطابق سابق به صورت آنلاین، حضوری و غیرحضوری می باشد، که مشتریانی که تمایل به مراجعه حضوری دارند، ضروری است پیش از مراجعه نسبت به هماهنگی با مسئول مربوطه اقدام نمایند.

برای اطلاع از راه های ارتباطی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه رمضان ۱۳۹۹

خدمات ترجمه | خدمات نگارش انگیزه نامه | خدمات نگارش CV | خدمات ویرایش مقاله ISI

آیندۀ نرم افزارهای ترجمه چه چیزی در راه است؟
تعمیر و نگهداری خطوط تلفن

اطلاعیه تعمیر و نگهداری

به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند، تلفن های این مرکز در تاریخ سه شنبه، ۲۳ بهمن ۹۷ در حال تعمیر و نگهداری می باشند، و از این رو، صرفاً مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم تماس وب سایت و نیز ایمیل برای درخواست ها و پیگیری های خود با ما در ارتباط باشند.

بدیهی است در مدت تعمیرات خطوط، پاسخگوی تماس های تلفنی مشتریان گرامی نخواهیم بود.

در تلاش هستیم در اسرع وقت نسبت به تعمیرات یاد شده اقدام نموده و مجدداً خدمتگزار مشتریان گرامی باشیم.

در مدت یاد شده می توانید از طریق وب سایت ما نسبت به بررسی خدمات ما شامل خدمات ترجمه، نگارش انگیزه نامه، نگارش SoP، نگارش CV و رزومه

با سپاس از توجه شما

انگیزه نامه مهندسی دریا

در ادامه یک نمونه انگیزه نامه مهندسی دریا (Marine Engineering) را ملاحظه می کنید که برای اخذ پذیرش از رشته کارشناسی ارشد Naval Architecture and Marine Engineering ارائه شده است.

مهم: این نمونه یک نمونه از هزاران نمونه انگیزه نامه است که در سطح اینترنت یافت می شود. لطفاً برای جلوگیری از بروز سرقت ادبی (Plagiarism) و ریجکت شدن درخواست پذیرشتان، از هرگونه کپی برداری از محتوای انگیزه نامه های آنلاین خودداری کنید.


مطابق با توضیحات وب سایت آی استخدام، در دوره مهندسی دریا یا مهندسی کشتی “علوم و فنون مربوط به اداره فنی امور کشتی‌ها آموزش داده می‌شود و هدف تربیت افراد متخصص در حد کارشناس برای امور فوق است. آموزش این دوره به صورت دروس نظری- عملی- کارآموزی بعلاوه کارورزی در روی کشتی است. فارغ‌التحصیلان این دوره به عنوان کارشناس، آمادگی و صلاحیت هدایت فنی کشتیها و اداره امور مربوط به تعمیر ، نگهداری آنها و همچنین آمادگی تقبل مسوولیتها و مشاغل فنی مربوط به صنایع دریایی در کارخانجات کشتی‌سازی و سازمانهای وابسته را خواهند داشت. با پیشرفت صنایع دریایی کشور و اولویتی که دولت برای توسعه حمل و نقل دریایی در ایران قائل شده است و با توجه به گسترش ناوگان بازرگانی کشور و طرح ایرانی کردن پرسنل دریایی اهمیت این رشته روشن می‌شود. علاقه‌مندان این رشته باید از سلامتی جسم برخوردار و مایل به کار و مسافرت در دریاها باشند.”

شایان ذکر است، فارغ التحصیلان رشته مهندسی دریا، معمولاً جذب شرمت های کشتی رانی داخلی و خارجی شده و آن دسته از فارغ التحصیلانی که قصد ادامه تحصیل دارند، با نگارش انگیزه نامه مهندسی دریا (انگیزه نامه مهندسی کشتی) از دانشگاه های معتبر خارجی پذیرش دانشجویی در رشته Naval Architecture and Marine Engineering می گیرند.

Statement of Purpose

Naval Architecture and Marine Engineering program

نمونه انگیزه نامه مهندسی کشی Marine Engineering Naval Architecture

نمونه انگیزه نامه مهندسی دریا (مهندسی کشتی) Marine Engineering Naval Architecture

 

برای دریافت خدمات نگارش حرفه ای انگیزه نامه از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید:

روز شنبه 03 آذر 97 تعطیل است

تعطیلی روز شنبه ۰۳ آذر ۹۷

تعطیلی روز شنبه ۰۳ آذر ۹۷

به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند، این مرکز در تاریخ شنبه، ۰۳ آذر ۹۷ تعطیل می باشد، و از این رو، مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم تماس وب سایت و نیز ایمیل برای درخواست ها و پیگیری های خود با ما در ارتباط باشند.

با سپاس از توجه شما

مرکز ترجمه و نگارش محتوای ترنس ۲۴

به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند، این مرکز در تاریخ شنبه، ۰۳ آذر ۹۷ تعطیل می باشد، و از این رو، مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم تماس وب سایت و نیز ایمیل برای درخواست ها و پیگیری های خود با ما در ارتباط باشند.به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند، این مرکز در تاریخ شنبه، ۰۳ آذر ۹۷ تعطیل می باشد، و از این رو، مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم تماس وب سایت و نیز ایمیل برای درخواست ها و پیگیری های خود با ما در ارتباط باشند.به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند، این مرکز در تاریخ شنبه، ۰۳ آذر ۹۷ تعطیل می باشد، و از این رو، مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم تماس وب سایت و نیز ایمیل برای درخواست ها و پیگیری های خود با ما در ارتباط باشند.به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند، این مرکز در تاریخ شنبه، ۰۳ آذر ۹۷ تعطیل می باشد، و از این رو، مشتریان گرامی می توانند از طریق فرم تماس وب سایت و نیز ایمیل برای درخواست ها و پیگیری های خود با ما در ارتباط باشند.

چگونه یک کاور لتر موفق بنویسیم؟

آموزش نگارش کاور لتر موفق

کاور لتر ، Cover Letter یا نامه پوششی اولین معرفی نامه شما به دانشگاه یا کارفرمای بالقوه است که فرصتی برای شما ایجاد می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن شایستگی و صلاحیت خود را به عنوان کاندیدای ایده آل موقعیت شغلی یا مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکترا (PhD) به شیوه ای حرفه ای و به بیان عامیانه شسته رفته بیان کنید. این نامه نسبتاً کوتاه صلاحیت های (Qualifications) شما را برای موقعیت شغلی یا مقطع تحصیلات تکمیلی درخواستی نمایش می دهد. به علاوه، فرصتی فراهم می آورد تا هرگونه شرایط خاص و غیرعادی در رزومه، CV، یا کارنامه تحصیلی و مقاطع تحصیلی تان را شرح داده و در این زمینه شفاف سازی نمایید. این شرایط خاص عبارتند از: ادامه مطلب

7 فرمان موفقیت در نگارش SoP

۷ فرمان موفقیت در نگارش انگیزه نامه شخصی SoP

همانطور که در مطلب قبلی درباره ۸ اشتباه رایج به هنگام نگارش انگیزه نامه شخصی SoP گفتیم، درباره راه و رسم نگارش انگیزه نامه شخصی نمی توان تجویز کرد، چراکه SoP آنقدر شخصی است که به هنگام نگارش انگیزه نامه شخصی توسط متقاضیان پذیرش دانشگاه های خارجی، باید به هرکدام به صورت کاملاً اختصاصی نگاه کرد. با این حال، برخی قوانین موفقیت در نگارش انگیزه نامه شخصی وجود دارند که می توان به همه متقاضیان دریافت پذیرش از دانشگاه های خارجی بسط داد. بنا به تجربه موفق چندین ساله ما در زمینه نگارش SoP، می توان این قوانین را در قالب ۷ فرمان زیر بیان کرد: ادامه مطلب