خدمات نگارش بیانیه هنرمند (Artist Statement)

به بیان ساده، بیانیه هنرمند (بیانیه هنری) یا Artist Statement معرفی اجمالی کارهای شما به عنوان یک هنرمند می‌باشد. بیانیه هنرمند چه، چگونه، و چرای کار شما را از منظر خودتان بیان می‌کند. این مستند بسیار مهم، شما را در انتقال مفهومی عمیق‌تر در مورد کارتان به مخاطب (مشتریان، صاحبان گالری‌های هنری، کمیته‌های بورسیه، پنل‌های پذیرش دانشگاه، و غیره) یاری می‌کند.

اما پرسش اینجاست که کدام دسته از هنرمندان نیازمند Artist Statement یا بیانیه هنرمند هستند؟ درصورتیکه طراح، عکاس، طراح لباس، نقاش، مجسمه‌ساز، طراح ابسترکت، و یا هر نوع دیگر از آثار هنری هستید، قطعاً به بیانیه هنرمند نیاز خواهید داشت. بیانیه هنرمند (Artist Statement) شناسنامه هنری شما به زبان نوشتاری است.

چرا به بیانیه هنرمند (Artist Statement) نیازمندید؟

بیانیه هنرمند (Artist Statement) به شما کمک می‌کند تا به شیوه‌ای مؤثر استدلال پشت کارتان را به مخاطب منتقل کنید؛ اینکه چرا حیطه موضوعی خاصی را انتخاب می‌کنید، چرا از ابزار و رسانه‌های خاصی بهره می‌جوئید، و غیره. همچنین، یک بیانیه هنرمند قوی، ارتباط بین شما و کار هنری‌تان را به نمایش می گذارد، و کمک می‌کند تا ارتباط مؤثر و به یاد ماندنی بین آثار شما و مخاطب کارتان (و نامتان) برقرار شود.

یک بیانیه هنرمند (Artist Statement) حرفه‌ای می‌تواند:

  • ایده‌های شما در مورد کارتان را روشن سازد؛
  • کارتان را به زبان خودتان شرح دهد؛
  • به عنوان پیش‌زمینه‌ای برای نمایشگاه‌ها یا پروژه‌های بعدی عمل کند؛
  • ملزومات لازم را برای پذیرش دانشگاه‌های خارجی، بورسیه دانشگاه‌ها، فاندها و گرنت‌ها، سمت مدرس، و غیره فراهم آورد؛
  • منبع غنی اطلاعات برای منتقدین هنری، خبرنگاران، و گزارشگران باشد، و
  • شما را به عموم خریداران آثار هنری معرفی نماید.

مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 به عنوان تنها مرکز حرفه‌ای نگارش محتوای بیانیه هنرمند (Artist Statement) در کشور، خدمات شایان توجه و منحصر به فردی در زمینه نگارش بیانیه هنرمند (Artist Statement) به هنرمندان و فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته‌های مختلف هنری ارائه می‌نماید. کارشناسان خبره این مرکز در عین ایجاز در نگارش بیانیه هنرمند شما، شما را در طرح نمود نوشتاری از آثارتان یاری می‌کنند، به نحوی که به بهترین نحو گویای سبک و سیاق هنری شما بوده و شخصیت هنری شما را از راه دور به مخاطبین معرفی نماید.

انواع خدمات بیانیه هنرمند (Artist Statement)

خدمات بیانیه هنرمند (Artist Statement) مرکز Trans24 در دو بسته خدماتی بسته  ویژه خدمات بیانیه هنرمند (Artist Statement) و نگارش بیانیه هنرمند (Artist Statement) پایه (Basic) ارائه می‌گردد.

همچنین، با توجه به لزوم بروزرسانی و به‌هنگام‌سازی بیانیه هنرمند، این مرکز آمادگی بروزرسانی بیانیه شما را بسته به تغییر در موضوع کار هنری، و رشدتان در عرصه هنری دارد. با مقایسه بین نسخه‌های مختلف بیانیه هنرمند (Artist Statement) خود، می‌توانید نظاره‌گر سیر تکاملی زندگی هنری خود در گذر زمان باشید.

تعرفه خدمات بیانیه هنرمند (Artist Statement)

ردیفعنوانتوضیحاتتعرفه عادیتعرفه فوریمدت زمان تقریبی
1بسته ویژه خدمات نگارش بیانیه هنرمند
(Artist Statement) یا AS
نگارش قدم به قدم AS، تحلیل، و بهینه سازی و انجام ویرایش های تخصصی یا تکیه بر تعامل نزدیک متقاضی با کارشناس اختصاصی AS خود1,000,000 تومان2,000,000 تومانعادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
4تحلیل ASتحلیل AS از پیش نوشته شما توسط کارشناسان ما و ارائه راه کارهای بهینه سازی آن300,000 تومان600,000 تومانعادی: 3 روز کاری
فوری: 1 روز کاری
5ویرایش و بهینه‌سازی ASدو بار بازخوانی و ویراستاری AS از پیش نوشته شده توسط شما300,000 تومان600,000 تومانعادی: 3 روز کاری
فوری: 1 روز کاری

گام بعدی چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *