[box style=”1″]

بنابر تصمیم مدیریت مرکز، این خدمات از 01 آذر 1393 تا اطلاع ثانوی ارائه نخواهند شد. لذا خواهشمند است از ثبت سفارش این خدمات تا اطلاع بعدی خودداری نمایید. بدیهی است به درخواست‌های خدمات صفر تا 100 پاسخی داده نخواهد شد.[/box]

خدمات صفر تا 100 - ترجمه، ویراستاری، چاپ مقالات ISI و ژورنال های بین المللیصفر تا 100: منحصر به فرد

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری بوده، یا فردی هستید که نیازمند انتشار مقاله در ژورنال های معتبر خارجی می باشد (جهت اخذ پذیرش در مقاطع بالاتر آموزش عالی، یا اخذ اقامت در کشورهای دیگر یا لزوم نشان دادن توانایی و قابلیت فردی و آکادمیک، و غیره)، قطعاً با موانع موجود بر سر راه متقاضیان ثبت و انتشار مقالات در مجلات و ژورنال های معتبر بین المللی نظیر ژورنال های ISI آشنایی دارید. صرفنظر از موارد عدم کفایت علمی مقالات، اغلب این مشکلات وابسته به عوامل ذیل می باشند:

 • عدم نگارش صحیح مقاله انگلیسی؛
 • عدم ترجمه صحیح مقاله فارسی به انگلیسی؛
 • عدم بکارگیری واژگان معادل مناسب و علمی در نگارش مقاله انگلیسی؛
 • عدم ویراستاری صحیح مقاله انگلیسی؛
 • عدم وجود شفافیت و رسایی در مفهوم عبارات به کار برده شده؛ و
 • ارسال به ژورنال های نامناسب، و غیره.

از جمله دیگر موانع بر سر راه اخذ پذیرش یا Acceptance مقالات انگلیسی در مجلات معتبر خارجی، مشکل در پرداخت مبلغ حق درخواست پذیرش ( (Paper Application Fee با توجه به تحریم های بین المللی عدم توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کارشناس بررسی مقاله (reviewer) و ویراستار مسئول (editor) توسط متقاضی می باشد، که این امر می تواند ناشی از عدم درک مکاتبات یا عدم رساندن منظور و مفهوم در ارتباطات و مکاتبات با ژورنال مقصد می باشد.

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24با علم به موانع موجود و در جهت ارائه راه حل عملی برای معضلات اخذ پذیرش مقالات در ژورنال های معتبر خارجی نظیر ژورنال های ISI، و با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود در ترجمه و ویراستاری مقالات انگلیسی برای ژورنال های خارجی، اقدام به ارائه بسته جامع خدمات ترجمه، ویراستاری و اخذ پذیرش مقالات در ژورنال های خارجی نموده است. این بسته جامع خدماتی با نام “صفر تا 100″، از آغاز تا پایان یعنی ترجمه تا چاپ مقاله انگلیسی شما در ژورنال های خارجی را در شش مرحله ارائه می نماید:

 1. ثبت سفارش و ارسال مقاله فارسی: پس از دریافت مقاله تایپ شده فارسی، کارشناسان ما برآورد هزینه و زمانبندی لازم را بسته به درخواست و مشخصات سفارش شما انجام می دهند. در چنین حالتی، پیش فرض تعرفه انتخابی خدمات صفر تا 100 مرکز Trans24، تعرفه طلایی ویژه می باشد. در صورت توافق، پس از پیش پرداخت و تائید مالی، پروژه شما در فرآیند اجرا قرار می گیرد.
 2. ترجمه و ویراستاری: مقاله شما طبق زمانبندی اعلام شده توسط کارشناسان ما ترجمه و ویراستاری می گردد. در پایان، مقاله انگلیسی شما مطابق با دستورالعمل یا شیوه نامه ژورنال مقصد مرتب و فرمتینگ لازم در خصوص قلم ها، پاراگراف ها، عناوین، منابع، پاورقی ها و غیره انجام می شود. در پایان این مرحله صورتحساب نهایی بخش اول کار یعنی ترجمه و ویراستاری را به همراه نمونه کار انجام شده دریافت می نمایید. در این هنگام لازم است نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام نمائید.
 3. تائید نهایی: در این مرحله، لازم است ظرف 48 ساعت اختصاص داده شده به این منظور، نسبت به مطالعه کامل مقاله و گزارش هرگونه تغییرات یا ایرادات (در صورت وجود) اقدام نمائید. بدیهی است در صورت اضافه شدن هرگونه مطلب جدید، مراتب در صورتحساب مالی بعدی منعکس خواهد شد. پس از انجام هرگونه تغییرات احتمالی، لازم است تائیدیه نهایی مقاله را کتباً و از طریق سامانه آنلاین که به این منظور احداث شده است به اطلاع ما برسانید.
 4. ارسال به ژورنال (Submission): در این مرحله ضمن پرداخت حق درخواست پذیرش مقاله در ژورنال مقصد (Paper Application Fee) توسط مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، مقاله به ژورنال مقصد ارسال می گردد. معمولاً ژورنال های مختلف، زمان های انتظار متفاوتی برای بررسی مقاله توسط کارشناسان علمی مربوطه دارند. لذا با توجه به ژورنال مرد نظر شما، زمان انتظار جهت دریافت پاسخ متفاوت خواهد بود. به همین دلیل ضروریست برای استفاده از خدمات صفر تا 100 مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، زمان کافی برای انجام امور در نظر بگیرید.
 5. مکاتبات و اصلاحات تا اخذ پذیرش نهایی مقاله: اگرچه همکاران اجرایی ما افرادی زبده و خبره هستند، اما دریافت برخی درخواست اصلاحات (Correction) از سوی کارشناسان علمی ژورنال ها امری طبیعی و محتمل است. برخی از این اصلاحات شامل شفاف سازی یا توضیح جامع تر علمی می باشد که در این صورت مقاله مجدداً به خود شما ارجاع داده می شود تا توضیحات تکمیلی را به آن اضافه کرده یا تغییرات درخواستی را اعمال نمائید. در چنین حالتی، ضمن اطلاع رسانی در این باره، اصلاحات لازم انجام شده و مکاتبات تا مرحله اخذ پذیرش نهایی مقاله (Acceptance) توسط مرکز ما صورت می پذیرد. در طی این فرآیند، اطلاع رسانی لازم از طریق پست الکترونیک و پیامک انجام می گردد. در طی این مرحله، در صورتیکه حساب مالی پروژه شما تسویه نشده باشد، لازم است صورتحساب نهایی خدمات را پرداخت نموده و فیش پرداختی آنرا به صورت آنلاین ثبت نمائید.
 6. پذیرش و تحویل نامه پذیرش (Acceptance Letter): در این مرحله که همه متقاضیان انتشار مقالات خارجی منتظر آن هستند، پس از دریافت نامه پذیرش مقاله، کپی آن به انضمام اطلاعات Acceptance تحت عنوان نامه پذیرش یا Acceptance Letter برای شما ارسال می گردد.

[box style=”2″]

نکته مهم

لازم به ذکر است، اغلب ژورنال های بین المللی هزینه چاپ ژورنال را تنها پس از Acceptance مقالات دریافت می کنند. لذا نگرانی بابت پرداخت هزینه و به اصطلاح “سوخت شدن آن” در صورت رد مقاله شما به دلیل عدم کفایت علمی وجود ندارد. با این حال، بدیهی است در هر حال، هزینه خدمات ارائه شده توسط مرکز Trans24 بر قوت خود باقی خواهد ماند.[/box]

در پایان این سفر، امیدواریم خدمات صفر تا 100 مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 زندگی آکادمیک و علمی شما را آسان و شما را آسوده خاطر کرده باشد. اعتماد شما سرمایه بقای ماست. امیدواریم با معرفی خدمات صفر تا 100 این مجموعه به دوستان و همکاران خود، ما را در اعتلای علمی هرچه بیشتر کشور عزیزمان ایران، بیش از پیش سهیم نمائید. بازخورد تجربه همکاری شما با ما، روشنگر راه ارتقای کمی و کیفی خدمات این مجموعه خواهد بود.

شرایط و ضوابط خدمات

 • کفایت علمی مقاله مسئولیت محقق یا مؤلف آن می باشد. درصورتیکه در جریان پذیرش مقاله شما در ژورنال مقصد، مقاله به دلیل عدم کفایت علمی مردود اعلام شود، هیچگونه مسئولیتی متوجه مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 نبوده و تبعاً هیچیک از مبالغ پرداختی مسترد نخواهد شد.
 • طی فرآیند خدمات صفر تا 100، درصورتیکه به هر دلیل از سوی مشتری تصمیم به توقف یا لغو پروژه گرفته شود، مشتری موظف است ضمن اعلام کتبی موضوع، هرگونه حساب مالی فراتر از خدمات ارائه شده را با مجموعه Trans24 تسویه نماید. بدیهی است درصورتیکه مبلغ پرداختی بیش از خدمات ارائه شده تا لحظه توقف یا لغو پروژه باشد، باقیمانده اعتبار با کسر 15% از مبلغ کل پروژه و کارمزد بانکی استرداد وجه، به حساب مشتری واریز خواهد گردید.
 • چنانچه مشتری به هر دلیل ظرف زمان های اعلام شده نسبت به وظایف محوله مندرج در مکاتبات اقدام ننماید، هرگونه عواقب احتمالی منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود.
 • مشتری موظف است مقاله فارسی خود را منطبق بر قوانین مقاله نویسی علمی به صورت تایپ شده (فایل Word) از طریق سامانه آنلاین ثبت سفارشات ارسال نماید. ارسال جداگانه مقاله در زمانی غیر از زمان ثبت سفارش پذیرفته نیست.
 • مشتری موظف است جدیدترین نسخه شیوه نامه یا دستورالعمل نگارش مقاله را از سایت ژورنال مورد نظر دانلود و به همراه سفارش خود ارسال نماید.
 • مقاله که توسط ژورنال های خارجی تحت عنوان Paper Guidelines یا Author Guidelines در سایت ژورنال منتشر می گردد را به همراه مقاله خود در قالب فرمت doc یا pdf ارسال نماید.
 • مشتری موظف است قالب واژه نامه (Glossary) را متناسب با واژگان و عبارات و اصطلاحات مقاله تکمیل و ارسال نماید. بدیهی است مسئولیت صحت واژگان مربوطه بر عهده مشتری می باشد.
 • مشتری موظف است در زمانبندی های اعلام شده نسبت به پرداخت صورتحساب های صادره اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت به موقع، مرکز Trans24 مجاز است پروژه را به حالت تعلیق در آورد.
 • مشتری کلیه مسئولیت های حقوقی، اخلاقی و شرعی مقاله ارسالی را می پذیرد. چنانچه مؤلف مقاله ارسالی شخصی غیر از سفارش دهنده خدمات باشد، هرگونه مطالبات و مسئولیت حقوقی در خصوص مقاله ارسالی بر عهده سفارش دهنده است و مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 از هرگونه مسئولیت حقوقی ناشی از این امر مبری و مستثنی می باشد.
 • کلیه پرداخت های بین المللی از محل اعتبار مالی مشتری نزد مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 و به نرخ روز ارز و کارمزدهای مربوطه انجام می گردد.

فرمول محاسبه معادل ریالی حق درخواست پذیرش

مبلغ حق درخواست پذیرش ژورنال × (نرخ روز درهم (قیمت فروش بازار تهران) + نرخ تبدیل ریال به درهم) + (15% کارمزد خدمات ارزی Trans24)

تذکر: بدیهی است نرخ خدمات تابع نرخ لحظه ای ارز در هنگام تراکنش های مالی می باشد.

سؤالات متداول چاپ مقالات ISI

آیا سؤال یا ابهامی درباره چاپ مقالات ISI در ژورنال های معتبر بین المللی دارید؟ لطفاً برای پاسخ به سؤالات خود، به بخش سؤالات متداول چاپ مقالات ISI مراجعه نمائید.

سؤالات متداول خدمات مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24

[hr_dotted]

گام بعدی چیست؟

[btn link=”https://www.itrans24.com/order.html” color=”forestGreen” size=”size-l”]سفارش خدمات صفر تا 100[/btn]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *