خدمات ترجمه وب سایت مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24از اینکه موفق شده اید پیام سازمانی و شرکتیتان را در قالب احداث و راه اندازی سایت اینترنتی به معرض نمایش جهانی بگذارید بسیار خرسندیم. اما با وجود در دسترس بودن اطلاعات وب سایت شما، آیا پیام و محتوای سایت شما نیز در دسترس است؟ آیا وب سایت شما آنچه برای جلب نظر مخاطب بین المللی نیاز است در اختیار دارد؟

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 با بهره گیری از توان بالای علمی و اجرایی همکاران خود، آماده است بازار شما را به خارج از مرزهای ایران گسترش دهد. ما می توانیم وب سایت شما را به ابزاری چند زبانه برای بیان پیام و مأموریت سازمانتان به زبان های مختلف دنیا تبدیل کنیم.

ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت یکی از مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین راه های گسترش جهانی بازار شماست. ترجمه محتوای وب سایت، پیام شما را به زبان قابل فهم برای مخاطبین و مشتریانتان طنین انداز می کند. با سهولت و آسودگی که خدمات مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 برای شما فراهم می آورد، خدمات، محصولات و کسب و کار شما به کشورها و فرهنگ های مختلف سفر خواهند کرد.

ترجمه وب سایت اینقدر با اهمیت؟

طبق آمار منتشر شده از مؤسسه Forrester Research:

 • بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر اینترنتی به زبانی غیر از زبان انگلیسی صحبت می کنند. با یک حساب سرانگشتی می توان نتیجه گرفت که طبق آمار ۳۱ دسامبر ۲۰۱۱ سایت Internet World Stats، از بین ۲۲۶۷۲۳۳۷۴۲ کاربر اینترنت در جهان، بیش از ۲ میلیارد کاربر به زبان انگلیسی صحبت می نمایند. لذا با توجه به حدود ۳۳ میلیون و ۲۰۰ هزار کاربر اینترنت در ایران (۱۳۹۰)، با داشتن صرفاً یک وب سایت فارسی، کسب و کارتان را از بیش از ۲ میلیارد و ۲۳۰ میلیون مخاطب و بالتبع مشتری بالقوه محروم می نمائید.
 • بیش از ۵۰% کاربران اینترنت زبان مادری غیر از زبان انگلیسی دارند. ( نتیجه: ۵۰% زبان مادری انگلیسی دارند، و بخش زیادی از کاربران زبان انگلیسی زبان دوم آنها به شمار می آید)
 • احتمال خرید کاربران اینترنت از وب سایت هایی که به زبان مادریشان نوشته شده اند چهار برابر است.
 • زمان مرور بازدیدکنندگان سایت ها در سایت هایی که به زبان مادریشان نوشته شده است دو برابر سایت های دیگر است.

نمودار توزیع کاربران اینترنت بر حسب قاره (سال 2011)

نمودار توزیع کاربران اینترنت بر حسب قاره (سال ۲۰۱۱)

نمودار ضریب نفوذ اینترنت در سطح جهان بر حسب قاره (سال 2011)

نمودار ضریب نفوذ اینترنت بر حسب قاره (سال ۲۰۱۱)

با در نظر گرفتن تمامی جنبه های زبانی، فرهنگی و فنی موجود، محلی سازی وب سایت می تواند کاری دشوار و طاقت فرسا به نظر آید. به همین علت، شما برای انجام حرفه ای، سریع و مقرون به صرفه این امور نیازمند مرکزی حرفه ای و کارآزموده هستید.

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و مجرب در سراسر کشور، آماده است تجربه ترجمه و محلی سازی وب سایت شما به زبان های مختلف را برای شما آسان و لذت بخش کند.

خدمات ترجمه حرفه ای وب سایت

به هنگام ترجمه وب سایت ، ترجمه ای درست، دقیق، مناسب، و شفاف را برای شما تضمین می نمائیم. مترجمین مجرب مسلط به ترجمه بهینه برای موتورهای جستجوگر (Search Engine Optimized Translation)، عملیات محلی سازی و ترجمه وب سایت شما را اجرا نموده و تضمین می نمایند که پیام و رسالت سازمانی شما در جریان ترجمه از دست نرود.

گستره خدمات ترجمه وب سایت

 • مشاوره و تحلیل وب سایت شما در خصوص ملزومات ساختاری: حصول اطمینان از اینکه ناوبری وب سایت شما در محتوا، پیوندها، و صفحات زبان های مختلف آسان و بی نقص باشد.
 • بین المللی سازی وب سایت شما: حصول اطمینان از اینکه زیرساختار وب سایت شما مناسب زبان های مختلف باشد. متخصصین همکار ما قادر به جداسازی کد از محتوا و راه اندازی و بهینه سازی سایت بر طبق استانداردهای جهانی می باشند.
 • ترجمه محتوای سایت: مرکز ترجمه Trans24 قادر است محتوای متنی HTML و XML سایت شما را (شامل محتوا، مقالات، اخبار و غیره) به زبان های مختلف ترجمه نماید.
 • ترجمه پایگاه داده: ما قادر هسمرکز پایگاه داده وب سایت شما را برای کاربری بین المللی آماده نمائیم.

تعرفه خدمات ترجمه وب سایت

ردیفعنوانتعرفه (تومان)زمان مورد نیاز
1ترجمه محتوای وب سایتتعرفه کلمه ایدر ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.
2تحلیل ساختاری وب سایت1000003 الی 4 روز کاری
3بین المللی سازی وب سایتتماس بگیریددر ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.
4ترجمه پایگاه دادهتعرفه کلمه ایدر ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.
5بهینه سازی محتوای وب سایت (SEO)کلمه ای 5 توماندر ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.

فرآیند خدمات ترجمه وب سایت

 1. ثبت سفارش و ارسال فایل های متنی وب سایت در قالب فایل Word (درصورتیکه تمایل داشته باشید محتوای سایت عیناً از روی سایت برداشته شود، هزینه جداگانه برای این خدمات محاسبه خواهد شد).
 2. شمارش کلمات محتوای سایت و ارسال برآورد هزینه به ایمیل شما
 3. پیش پرداخت و آغاز پروژه
 4. آماده سازی، تسویه حساب و تحویل متون ترجمه وب سایت

تجربه ما در پیچ و خم های ترجمه وب سایت

مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 نه تنها در ترجمه محتوای وب سایت، بلکه در بررسی و انجام تغییرات در گرافیک، آیکن ها، و طراحی سایت همراه و همیار شماست. نتیجه اینکه با بهره گیری از خدمات ترجمه وب سایت مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 آسوده خاطر باشید که حضور بین المللی وب سایت شما به قدرت حضور پارسی شما در فضای مجازی خواهد بود.

همچنین در صورت نیاز می توانیم محتوای سایت شما را در صفحات مشخص شده درج نموده و سایت چند زبانه شما را حاضر و آماده تحویل دهیم.

زمان را از دست ندهید. یک دنیا مخاطب در انتظار خدمات و محصولات شما هستند.

لطفاً برای دریافت مشاوره رایگان ترجمه وب سایت با ما تماس بگیرید.

[hr_dotted]

گام بعدی چیست؟

[btn link=”https://www.itrans24.com/order.html” color=”forestGreen” size=”size-l”]سفارش خدمات ترجمه وب سایت[/btn]

1 ستارهدو ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...