ترجمه شفاهی همزمان پیاپی همراه مترجم همزمان پیاپی همراهمرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، با بهره گیری از مترجمین همزمان مجرب و Native، آماده ارائه خدمات ترجمه همزمان، ترجمه پیاپی، و ارائه مترجم همراه به شرکت ها، سازمان ها، و مؤسسات می‌باشد.

برای مقایسه بین ترجمه همزمان، پیاپی، و همراه، مقاله ما را به عنوان معرفی انواع خدمات ترجمه شفاهی مطالعه فرمائید.

تعرفه خدمات ترجمه همزمان

تعرفه خدمات ترجمه همزمان مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

عنوان خدماتتعرفه روزانهتعرفه ساعتیتوضیحات
همزمان450000 ت100000 تتعرفه روزانه برای 4 ساعت کامل حضور مترجم محاسبه می شود. حداقل زمان احتساب شده برای یک روز کاری 4 ساعت می باشد. اضافه کار مشمول تعرفه ساعتی خواهد بود.
پیاپی350000 ت60000 تتعرفه روزانه برای 6 ساعت کامل حضور مترجم محاسبه می شود. تعرفه محاسبه شده برای حداقل 6 ساعت زمان کاری می باشد. اضافه کار مسمول تعرفه ساعتی می باشد.
همراه350000 ت60000 تتعرفه روزانه برای 6 ساعت کامل حضور مترجم محاسبه می شود. تعرفه محاسبه شده برای حداقل 6 ساعت زمان کاری می باشد. اضافه کار مسمول تعرفه ساعتی می باشد.

ملاحظات

  1. کلیه هزینه های حمل و نقل و اسکان مترجم بر عهده مشتری خواهد بود، که مشتری موظف است پیش از عزیمت به سفر مترجم نسبت به پیش پرداخت کلیه هزینه‌ها اقدام نموده، یا هزینه رفت و برگشت مترجم را در محل به ایشان پرداخت نماید.
  2. کلیه هزینه های مترجم اعم از هزینه خورد و خوراک، عوارض، ورودیه و غیره بر عهده مشتری می باشد.
  3. در صورت درخواست مشتری مبنی بر حضور مترجم پس از زمان توافق شده، یا انتظار مترجم برای انجام خدمت، کلیه زمان های یاد شده جزو زمان ارائه خدمت مترجم محسوب می شود و باید در پایان جلسه کاری نقداً به مترجم پرداخت گردد.
  4. برای رزرو مترجم، لازم است حداقل ۷ روز قبل از رویداد موضوع ترجمه، هماهنگی های لازم برای اختصاص مترجم با Trans24 صورت پذیرد.
  5. در صورت لغو رزرو رویداد به هر دلیل، ۲۵% کل پروژه کسر و باقیمانده مسترد خواهد شد.

لطفاً برای هماهنگی رزرو ترجمه همزمان، با ما تماس بگیرید.

پرسش های متداول مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *