ترجمه مقاله

1 ستارهدو ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

خلاصه مطلب

در این پست از نیاز مبرم و ضروری ما به ترجمه در امور زندگی و تحصیل صحبت می‌شود و در ادامه می‌توانید با بررسی برخی از نمونه ترجمه‌های مرکز برای اطمینان از کیفیت ترجمه‌های دریافتی مطلع گردید.

ترجمه مقاله به آسانی یک کلیک

یکی از نیازهای مبرم و مشهود ما در دوران تحصیل در مقاطع مختلف، نیاز به ترجمه تخصصی مقاله در رشته در حال تحصیلمان است.

به طور میانگین در دوره لیسانس حدود 140 واحد درسی را پشت سر می‌گذاریم که حدود نیمی از آن، دروس تخصصی است. در بین این دروس برخی از اساتید در شروع ترم، پروژه های کلاسی تعریف می‌کنند که یکی از این پروژه های کلاسی، انجام تخصصی  ترجمه مقاله   است. پس از گذر از این دروس تخصصی، وارد مرحله نگارش پایان نامه می‌شوید. پس از انتخاب موضوع، به دنبال مطالعات و تحقیقاتی که

ترجمه مقاله

در گذشته پیرامون موضوع انتخابی شما شده است، گشتی در اینترنت می زنید و مقالاتی را پیدا خواهید کرد. اینجاست که نیاز شما به یک مرکز معتبر و با تجربه جهت ترجمه تخصصی مقالات احساس می‌شود.  در اینجا نیز با جستجوی واژگان ” ترجمه مقالات “ به سایت مرکز ترجمه و نگارش محتوای ترنس 24 خواهید رسید. شما در سایت ما با فرایند ثبت سفارش آسان و پرداخت آنلاین، ترجمه مقالات انتخابی خود را تایپ شده تحویل می‌گیرید.

در دوره فوق لیسانس شرایط به طور کامل فرق خواهد کرد و خیلی از اساتید، از همان ابتدا، در درس مربوطه، دانشجو را ملزم به مطالعه مقالات روز دنیا می‌کنند. اینجا نیز با چالش مطالعه مقالات انگلیسی مواجه می‌شویم و بازهم به دنبال مرجعی تخصصی در زمینه ترجمه مقاله می‌گردیم. هیچ نگران نباشید! ما در کنار شما هستیم. با کادری مجرب و حرفه‌ای در رشته های مختلف تحصیلی، آماده ارائه خدمات ترجمه مقاله و متن به شما هستیم. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، نمونه‌ای از ترجمه‌های تخصصی در رشته های مختلف توسط تیم ما برای سهولت در تصمیم گیری شما قرار داده شده است.

ضمناً دوست عزیز، شما در تمام دوره های تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، پایان‌نامه دارید. برای نگارش پایان‌نامه نیاز به مطالعه پژوهش‌های مرتبط با موضوع خود دارید و پس از انتخاب مقالات مرتبط، برای نگارش باید آنها را ترجمه کنید. پس نگران نباشید. ما اینجا نیز در کنارتان هستیم. فقط کافیست مقالات خود را برای ما ارسال کنید تا پس از انجام ترجمه مقاله ، فایل نهایی را تایپ شده تحویلتان دهیم

در ضمن، اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارید، پس از فارغ التحصیلی، نیاز به استخراج مقاله از پایان‌نامه و چاپ آن در یک ژورنال بین المللی دارید. پس از استخراج مقاله و نگارش آن می‌توانید از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه مقاله ISI و ویراستاری مقالات ISI ما بهره‌مند شوید.

مرکز ترجمه Trans24 در تمام رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی، پزشکی و … آماده ارائه خدمت به جامعه علمی کشومان است.

 

چرا انجام تخصصی ترجمه مقاله مهم است؟

یک از اصلی ترین فعالیت های مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trasn24، ترجمه مقاله در همه رشته های دانشگاهی است. برای این منظور ما کادری خبره از مترجمین متخصص در هر زمینه را به استخدام درآورده ایم تا مشتریانمان با خیال راحت ترجمه مقاله خود را به ما بسپارند.

امروزه همه ما می توانیم با استفاده از گوگل ترنزلیت اقدام به ترجمه مقاله خود کنیم ولی بازهم شاهد این هستیم که ربات های هوشمند و هوش مصنوعی هنوز نتوانسته جای ذهن خلاق یک انسان را در برگردان متن از زبان دیگری ( ترجمه مقاله تخصصی) بگیرد و هنوز هم ما نیا به یک مترجمان خبره در این زمینه داریم. ما در این مرکز با برگزاری آزمون های تخصصی ترجمه، اقدام به جذب نیروهای حرفه ای و کاردان در تمام رشته ها کرده ایم تا بتونیم بالاترین سطح کیفیت در ترجمه مقاله را به مشتریانمان عرضه داریم.

با توجه به اینکه هر شخص در ابتدای شروع همکاری با مجموعه ای جدید، خواهان بررسی نمونه کارهای آن مرکز است؛ ما نیز به این خواسته مشتریانمان احترام گذاشته و نمونه ترجمه هایی از رشته های مختلف را برای بررسی قرار داده ایم. (نمونه‌ها در حال تکمیل و به روز رسانی هستند)

ثبت سفارش آسان و سریع

لطفاً برای ثبت آنلاین سفارش، روی دکمه زیر کلیک کنید.